Image background fordevelop

CRM dla agencji pracy

Inteligentne narzędzie CRM dla agencji pracy, łączące kontrahentów z rekomendowanym wykonawcą. Zarządzaj ofertami pracy na stronie przez autorski CMS a dane pracowników zbieraj, wykorzystując formularze marketing automation.

Image background fordevelop
Integracja z systemami ERP

Generowanie CV
z formularzy

Pobierz interesujące Twoich kontrahentów dane pracownika za pomocą formularza online. Na ich podstawie generuj CV do pliku PDF i wysyłaj do akceptacji w jednolitej schludnej formie.

Skonfiguruj liczbę wzorów generowanych dokumentów z CRM odpowiadającą Twoim potrzebą lub wymaganiom kontrahentów.

Proponowanie pracowników pracodawcom

Gdy kontrahent utworzy nową ofertę pracy system fordevelop, od razu dopasuje odpowiadające jej profile pracownicze z Twojej bazy.
Profile te są wyświetlane w karcie oferty w zakładce Rekomendowani, skąd grupowo możesz je wysłać do akceptacji przez kontrahenta.

Fordevelop centrum informacji o kontrahentach

Historia zatrudnienia pracownika

Kalendarz realizacji ofert

Terminy wszystkich realizowanych prac, są oznaczane w kalendarzu pracownika.

Archiwum komunikacji

Wszystkie wiadomości mail i SMS wymienione z wybranym pracownikiem są przechowywane przez system.

Notatki

Zapisuj notatki na temat danego pracownika oraz poszczególnych ofert.

Historia aktywności

Sprawdź którymi ofertami na stornie www był zainteresowany wybrany pracownik lub przeglądaj statystyki zainteresowania opublikowaną ofertą.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy

Cieszymy się, że chcesz lepiej poznać możliwości fordevelop. Szanujemy Twój czas, więc poinformuj nas, kiedy chciałbyś, byśmy się z Tobą skontaktowali.

Dogodny termin spotkania

I consent to the processing of personal data indicated in the application for marketing purposes. I provide personal data voluntarily. I am aware that I have the right to access the personal data provided and the right to request their correction. The administrator of personal data is Affee360 spółka z o.o. with headquarters at: ul. Stanisławowaska 48, 54-611 Wrocław