Funkcjonalności fordevelop

Narzędzia, które zwiększą sprzedaż w Twojej organizacji.

CRM

System zarządzania relacjami z klientem (Customer Relationship Managemant). Narzędzie do pozyskiwania i organizacji kontaktów. Dzięki fordevelop zidentyfikujesz dotychczas anonimowych użytkowników, a zgromadzone informację ułatwią utrzymywanie relacji handlowych i obsługę kontrahentów

Uporządkowane kontakty

Zbierz w jednym miejscu zebrane z wielu źródeł dane o swoich kontrahentach. Grupuj je, nadawaj tagi, segreguj ręcznie lub z wykorzystaniem reguł automatycznych.

CMS

System zarządzania treścią (Content Management System). Narzędzie to umożliwia samodzielne dokonywanie aktualizacji, edycję oraz dodanie nowych ofert na stronie www bez znajomości języków programowania.

Wyszukiwanie i filtrowanie

Wzorową organizację ofert w systemie ułatwia zaawansowany moduł wyszukiwania oraz wygodne filtrowanie budowane na podstawie ciągów logicznych.

Marketing Automation

Automatyzacja marketingu to działania wspierające firmę w efektywnej realizacji i powielaniu zaawansowanych kampanii reklamowych. W fordevelop narzędzie to identyfikuje i profiluje potencjalnych klientów, a następnie przesyła spersonalizowany przekaz w formie popup’u, wiadomości e-mail lub SMS.

Wygodny kreator

Z łatwością twórz piękne, responsywne maile oraz popup’y z wykorzystaniem kreatora typu drag-and-drop. Przygotuj projekty od podstaw lub skorzystaj z biblioteki predefiniowanych wzorów.

Analityka

Podejmuj decyzje na podstawie rzetelnych danych. Porównuj wyniki kampanii i dostosowuj do zmieniających się trendów. Sprawdzaj skuteczność zespołu oraz Twoich serwisów. Dzięki rozbudowanej analityce w fordevelop możesz monitorować, najistotniejsze dla Ciebie KPI.

Dane w czasie rzeczywistym

Prędkość fordevelop to jeden z największych atutów platformy. Prezentowane dane w module analityki, są zawsze aktualne.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy

Cieszymy się, że chcesz lepiej poznać możliwości fordevelop. Szanujemy Twój czas, więc poinformuj nas, kiedy chciałbyś, byśmy się z Tobą skontaktowali.

Dogodny termin spotkania

I consent to the processing of personal data indicated in the application for marketing purposes. I provide personal data voluntarily. I am aware that I have the right to access the personal data provided and the right to request their correction. The administrator of personal data is Affee360 spółka z o.o. with headquarters at: ul. Stanisławowaska 48, 54-611 Wrocław