Image background fordevelop

Wsparcie w sprzedaży nieruchomości

Dostosowanie do rynku nieruchomości inteligentne narzędzie. Zwiększ skuteczność procesów sprzedażowych poprzez identyfikujący użytkowników CRM, CMS do zarządzania ofertą oraz inteligętne kampanie marketing automation

Image background fordevelop

Zarządzanie ceną i dostępnością

System do zarządzania treścią na stronie www umożliwia edycję dowolnego parametru oferty. Zmiana statusu dostępności mieszkania, rezerwacja czasowa czy korekta ceny nieruchomości jest możliwa z poziomu listy ofert w CMS platformy fordevelop. Efekt jest od razu widoczny na Twojej stronie www.

Fordevelop zarządzanie ceną i dostępnością

Twoja statystyka
sprzedaży i ledów

Prowadzona statystyka przeglądanych ofert na stronie www przez klientów daje dodatkowe informacje o ich rzeczywistych preferencjach.

Fordevelop łączy te informacje z poszczególnymi leadami oraz danymi sprzedaży.

  • Analiza preferencji zakupowych leada

  • Automatyczne tworzenie grup zainteresowań

  • Statystyka sprzedaży w utworzonych grupach

Identyfikacja leadów w sprzedaży nieruchomości
Identyfikacja leadów w sprzedaży nieruchomości

To takie proste

Wygodna prezentacja ofert dla Klienta

Większość klientów pierwszy kontakt z inwestycją ma dzięki stronie - musi być szybka, użyteczna i dawać komplet najważniejszych informacji.

Fordevelop centrum informacji o kontrahentach
Fordevelop centrum informacji o kontrahentach

Komunikacja wielokanałowa

Wysyłaj komunikaty do użytkownika wieloma kanałami, przez SMS, mail, popupy, banery czy web push notyfication.

Zmienne w wiadomościach

Tworząc szablony wiadomości sms, mail lub popu’y wprowadź zmienną w wybranym miejscu, która będzie się uzupełniać danymi adresata.

Tagowanie i scoring

Nadawanie tagów i punktów scoringowych daje dokładną informację o zainteresowaniu Twoją ofertą użytkownika.

Automatyzacja marketingu i
komunikacja posprzedażowa

Spersonalizowane wiadomosći

Treść wiadomości wysyłanych automatycznie uzupełniana jest danymi adresata. Zwrócenie się do odbiorcy po imieniu zwiększą współczynnik otwarcia nawet o 126%.

Automatyczny mailing

Scenariusze mailowe są wywoływane po spełnieniu przez użytkownika ustalonego warunku, np po odwiedzeniu 3 stron z oferty z mieszkaniami dwupokojowymi.

Wysyłka dokumentów PDF

Fordevelop może przechowywać pliki odpowiednie dla danej oferty. Po jej akceptacji wysyła wszystkie potrzebne dokumenty do klienta.

Harmonogram wiadomości SMS

Przypomnij klientom np. o terminie podpisania umowy poprzez wysyłane wiadomości SMS automatycznie według wcześniej ustalonego harmonogramu.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy

Cieszymy się, że chcesz lepiej poznać możliwości fordevelop. Szanujemy Twój czas, więc poinformuj nas, kiedy chciałbyś, byśmy się z Tobą skontaktowali.

Dogodny termin spotkania

I consent to the processing of personal data indicated in the application for marketing purposes. I provide personal data voluntarily. I am aware that I have the right to access the personal data provided and the right to request their correction. The administrator of personal data is Affee360 spółka z o.o. with headquarters at: ul. Stanisławowaska 48, 54-611 Wrocław