Image background fordevelop

Tworzymy dopasowane narzędzia dla biznesu

Specyfika rozwiązania fordevelop umozliwia dodanie nowych funkcji lub szybkąmodyfikację już istniejących modułów CRM, CMS oraz marketing automation. Daje to możliwość dopasowania programu w 100% do potrzeb Twoich procesów biznesowych.

Image background fordevelop

Dedykowane integracje

Fordevelop może działać jako kompletny, niezależny serwis lub poprzez dedykowane integracje jako element firmowego ekosystemu. Połączy kilka systemów w jedną całość, dzięki czemu dokonasz optymalizacji procesów sprzedaży w Twoim biznesie.

Fordevelop centrum informacji o kontrahentach

Integracja z ERP SQL

Fordevelop może pobierać wybrane dane z bazy w systemie ERP lub dowolnej bazy danych SQL.

Integracja ze stroną www

Dowolny CMS lub dedykowana strona może łączyć się i być zarządzana z platformy fordevelop.

Integracja SMTP/IMAP

Wiadomości e-mail dzięki integracji z serwerem poczty mogą być wysyłane i odbierane przez fordevelop i łączone z leadem i ofertą.

Integracja REST API

Zastosowany w platformie standard REST umożliwia prostą integrację API z dowolnym systemem.

Pełne wsparcie na każdym etapie

Cały zespół fordevelop zadba o Twój sukces. Od wdrożenia specjaliści marketing automation wesprą Twoje działania, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dedykowany opiekun pomoże rozwiać każdą wątpliwość, a gdy pojawi się potrzeba, by coś poprawić lub rozwinąć zespół programistów wdroży skuteczne rozwiązanie.

Fordevelop centrum informacji o kontrahentach
Mobilne aplikacje wspomagająceMobilne aplikacje wspomagające

Mobilne aplikacje wspomagające

Optymalizacja procesu biznesowego w wielu przypadkach wymaga wdrożenia aplikacji mobilnej dla działającego w terenie handlowca lub klienta, wspierającą komunikację czy prezentację oferty.

Korzystając z infrastruktury fordevelop, stworzymy aplikacją bezpośrednio dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu z już gotowych modułów.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy

Cieszymy się, że chcesz lepiej poznać możliwości fordevelop. Szanujemy Twój czas, więc poinformuj nas, kiedy chciałbyś, byśmy się z Tobą skontaktowali.

Dogodny termin spotkania

I consent to the processing of personal data indicated in the application for marketing purposes. I provide personal data voluntarily. I am aware that I have the right to access the personal data provided and the right to request their correction. The administrator of personal data is Affee360 spółka z o.o. with headquarters at: ul. Stanisławowaska 48, 54-611 Wrocław