Image background fordevelop

Skuteczne wsparcie sprzedaży e-commerce

Zwiększ sprzedaż w internecie wykorzystując platformę fordevelop, połączenie narzędzi marketing automation, CRM, CMS i analityki ruchu w Twoim sklepie.

Image background fordevelop
Integracja z systemami ERP

Łatwe zarządzanie
katalogiem produktów

System CMS do zarządzania stroną www umożliwia dodawanie i zarządzanie danymi produktów bez znajomości języków programowania.

Zmian w obrębie katalogu może dokonać w każdym momencie dowolna osoba z działu sprzedaży lub marketingu.

Rozwiązanie to daje możliwość szybkiej reakcji na zmieniające się warunki na rynku.

Cztery narzędzia dla e‑commerce w jednej platformie

Marketing dla e-commerce

Popupy, maile i sms w kampanii marketing automation, pomogą Ci zmniejszyć ilość porzuconych koszyków oraz zwiększą zaangażowanie klientów

CMS dla e-commerce

Dodawaj lub edytuj produkty w katalogu na Twojej stornie, lub stwórz landing page w kreatorze Drag&Drop dla najnowszej kampani.

CRM dla e-commerce

Zbierz kontakty z wielu kanałów w jednym miejscu, wraz z historią komunikacji, transakcji i zatwierdzonych zgód marketingowych.

Analityka, tagowanie i scoring

Automatyczne tagowanie i scoring wraz z analityką ruchu dadzą Ci dokładny obraz zainteresowania Twoją ofertą użytkowników.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy

Cieszymy się, że chcesz lepiej poznać możliwości fordevelop. Szanujemy Twój czas, więc poinformuj nas, kiedy chciałbyś, byśmy się z Tobą skontaktowali.

Dogodny termin spotkania

I consent to the processing of personal data indicated in the application for marketing purposes. I provide personal data voluntarily. I am aware that I have the right to access the personal data provided and the right to request their correction. The administrator of personal data is Affee360 spółka z o.o. with headquarters at: ul. Stanisławowaska 48, 54-611 Wrocław