Image background fordevelop

Więcej niż CRM dla małej firmy

Fordevelop to narzędzie do optymalizacji procesów obsługi klienta. Dzieki połączeniu funkcji CRM, pobierającej kontakty z formularzy oraz narzędzi marketing automation system reaguje błyskawicznie na interakcje Twojego klienta w witrynie internetowej.

Image background fordevelop

Automatyczna spersonalizowana komunikacja

Wyświetlaj użytkownikowi popupy zwracające uwagę na ofertę lub produkty podobne do jego dotychczasowych zainteresowań. Gdy uzupełni formularza kontaktowy, system będzie wysyłał automatyczne komunikaty zawierające dodatkowo spersonalizowany zwroty.

Fordevelop centrum informacji o kontrahentach

Komunikacja wielokanałowa

Wysyłaj komunikaty do użytkownika wieloma kanałami, przez SMS, mail, popupy, banery czy web push notyfication.

Zmienne w wiadomościach

Tworząc szablony wiadomości sms, mail lub popu’y wprowadź zmienną w wybranym miejscu, która będzie się uzupełniać danymi adresata.

Tagowanie i scoring

Nadawanie tagów i punktów scoringowych daje dokładną informację o zainteresowaniu Twoją ofertą użytkownika.

Kreator automatyzacji

Scenariusze kampanii marketing automation dają możliwość zarządzania działaniami na stronie www oraz wielokanałową komunikacją z klientami.

Zarządzanie katalogiem ofert i produktów

Autorski system do zarządzania treścią na stronie www platformy fordevelop umożliwia dodawanie i zarządzanie ofertami lub kartami produktów bez znajomości języków programowania.

Dzięki takiemu rozwiązaniu w CMS zmian w obrębie prezentowanej oferty może dokonywać dowolna osoba z Twojego zespołu sprzedaży lub marketingu.

Fordevelop centrum informacji o kontrahentach
Integracja z systemami ERP

Zamiana anonimowego ruchu w leady sprzedażowe

Zwiększ skuteczność swojej strony www w kreowaniu leadów sprzedażowych, stosując dyskretne popupy zachęcające do pozostawienia danych kontaktowych.

W ten sposób system połączy dotychczasową, anonimową historię przeglądania witryny z danym klientem, otrzymując pełną informacje o jego zainteresowaniach. Dostarczając w tej sposób cenne informacje Twoim handlowcom.

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy

Cieszymy się, że chcesz lepiej poznać możliwości fordevelop. Szanujemy Twój czas, więc poinformuj nas, kiedy chciałbyś, byśmy się z Tobą skontaktowali.

Dogodny termin spotkania

I consent to the processing of personal data indicated in the application for marketing purposes. I provide personal data voluntarily. I am aware that I have the right to access the personal data provided and the right to request their correction. The administrator of personal data is Affee360 spółka z o.o. with headquarters at: ul. Stanisławowaska 48, 54-611 Wrocław